دكتر دقاق زاده-متخصص طب فيزيكي وتوانبخشي

طب فيزيكي و توانبخشي -عضلات،استخوان،مفاصل، ديسك وستون فقرات ،ورزش درماني،طب سوزني،فيزيوتراپي ،درد

تعدادمتخصصان طب فيزيكي وتوانبخشي پاسخگوي نيازبيماران درسطح كشورنيست

تعدادمتخصصان طب فيزيكي پاسخگوي نيازبيماران درسطح كشورنيست


مديرعامل سازمان تامين اجتماعي با اشاره به فعاليت‌هاي اين سازمان گفت: تامين اجتماعي در سه حوزه درماني، بيمه‌گري و اقتصادي فعاليت مي‌كند و در حوزه اقتصادي بالغ بر30 شركت اعم از شركت‌هاي مربوط به راه و صنعت كار مي‌كند.


سلامت نیوز:رييس انجمن طب فيزيكي و توانبخشي و الكترودياگنوز گفت: تعداد متخصصان طب فيزيكي پاسخگوي نيازهاي بيماران در سطح كشور نيست. البته در سالهاي اخير پيشرفت‌هاي خوبي در تربيت اين دسته از افراد انجام شده است.

به گزارش  ايسنا،‌ دكتر رحمت الله حافظي در چهاردهمين كنگره سراسري طب فيزيكي، توانبخشي و الكترودياگنوز كه امروز 17 آذر ماه در دانشكده پزشكي دانشگاه شهيد بهشتي برگزار ‌شد، افزود: در سال 72 ، رشته طب فيزيكي و توانبخشي تقريبا ناشناخته بود و هيچ دانشگاهي به جز دانشگاه علوم پزشكي شيراز دستياراني را در اين زمينه آموزش نمي‌داد و حتي يك تخت بستري نيز در اين زمينه وجود نداشت اما در حال حاضر چند دانشگاه علوم پزشكي در اين حيطه فعاليت مي‌كند.

وي با اشاره به چهاردهمين كنگره طب فيزيكي، توانبخشي و الكترودياگنوز اظهار كرد: اين نوع همايش‌ها از سويي باعث تبادل تجربيات و هم افزايي علمي مي‌شود و از سوي ديگر موجب تعامل متخصصان اين طب و ساير حوزه‌هاي پزشكي مي‌شو


آدرس مطب دكتر دقاق زاده در تهران و اراك:

1: اراكــــــــــ: ميــدان وليـعــصر-خيـابـان امـام خمـيـنـي-جنـب داروخـانـه تخـت جمشـيد-

ساختمان پزشكان455-(ساختمان تيموري)طبقه اول

dr daghaghzade1

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم فروردین ۱۳۹۰ساعت   توسط دكتردقاق زاده -متخصص طب فيزيكي وتوانبخشي